DOPRAVA ZADARMO na výdajné miesta Packety od 21. 9. do 24. 9. 2023

Halloweenske zľavy na instantné produkty až do 30%. Naše strašidelne vysoké zľavy sa zobrazia vo vašom nákupnom košíku.

The Blog

19 júl Blog
0 Komentár v Odborné články

Dopad proteínovej (keto) diéty na obličky

Napriek dokázanej účinnosti bielkovinovej (keto) diéty pri chudnutí, je potrebné byť si vedomý o možných rizikách spojených s touto diétou. Mnohí ľudia totižto nevedia, aký môže mať dopad strava so zvýšeným obsahom proteínov. V tomto článku sa dozviete viac o tom, aký vplyv môže mať keto diéta na vaše obličky. Čítajte ďalej.

Čítaj viac
12951
17 apr Blog

Kedy je najlepšie piť proteín pri chudnutí?

Proteínové nápoje sú obľúbené medzi mnohými skupinami ľudí a možno ste už počuli o tom, že vedia napomôcť pri chudnutí. Ich jednoduchá príprava, nízky obsah kalórií a správny obsah živín potrebných pre organizmus sú skvelým dôvodom, prečo sú tak obľúbené aj medzi ľuďmi, ktorí chcú schudnúť z tuku a zároveň nabrať na svalovej hmote.

Čítaj viac
3081
17 apr Blog
0 Komentár v Odborné články

Ako schudnúť po 60? 

Chudnutie v pokročilom veku môže byť náročnejšie ako ste čakali, no napriek tomu to nie je niečo nemožné. So zhodením nadbytočných kíl príde nie len pocit spokojnosti, ale dokážete aj redukovať riziko vzniku viacerých závažných ochorení ako je cukrovka 2. typu, kardiovaskulárne ochorenia, ale aj vysoký krvný tlak, či osteoartiritídu.

Čítaj viac
5638
03 apr Blog
0 Komentár v Odborné články

Aký je rozdiel medzi PROTEÍNOVOU A LOW CARB DIÉTOU?

Aký je rozdiel medzi týmito dvoma typmi diét a stravovania odpovedá naša výživová poradkyňa Renátka.

Čítaj viac
1948
03 apr Blog

AKO SA ODVODNIŤ?

Možno to poznáte. Cítite sa ako nafúknutý balón, máte opuchnuté členky, prsty, tvár a nadmerne sa potíte. Pýtate sa, čo sa to deje vo vašom tele? Ide o nadmerné zadržiavanie vody vo vašom tele.

Čítaj viac
1672