Vyformujte si ideálnu figúru do plaviek s kódom RENATA10

Poradíme Vám

Jedálničky na mieru a výživové poradenstvo

Pod pojmom výživové poradenstvo či zdravá strava si väčšina z nás automaticky predstaví, že musí držať diétu. Zmeniť stravovacie návyky a nastaviť nové pravidlá v stravovaní nemusíte vždy len za cieľom schudnúť. Mnohých z nás trápia rôzne intolerancie, potravinové alergie, či iné zdravotné ťažkosti v súvislosti so stravovaním. Je však pravdou, že veľa pacientov s vyššou telesnou hmotnosťou či nadváhou, trpí i ďalšími zdravotnými problémami, s ktorými si sami nevedia poradiť. Ide o veľmi časté kombinácie nadváhy a intolerancií na lepok alebo laktózu, čo klientovi komplikuje život.

Na Mieru

Strava na mieru

V Profidiet pristupujeme k stravovaniu komplexne a ponúkame klientom analýzu ich doterajších stravovacích návykov a vypracovanie jedálnička na mieru. A to nielen počas redukcie ale hlavne po chudnutí s Profidiet, so zámerom znovu nepribrať a dodržiavať nové stravovanie - nový, zdravý životný štýl. Stravu na mieru veľmi oceňujú aj klienti, ktorí potrebujú schudnúť a u ktorých je proteínová diéta kontraindikovaná.

Jedálniček

Jedálniček na mieru PROFIDIET

Každý klient je individuálny a jedinečný. Preto pri vypracovaní každého jedálnička na mieru zohľadňujeme všetky potreby, preferencie, návyky a možnosti daného klienta, aby nový výživový plán nebol niečím abstraktným, ale aby bol pre klienta jednoduchý a sa stal súčasťou každodennej rutiny.

Aké jedálničky Vám vieme zostaviť?

  • na udržanie hmotnosti po skončení proteínovej diéte PROFIDIET
  • na úpravu hmotnosti z bežne dostupných potravín
  • pri intolerancii na lepok
  • pri intolerancii na laktózu
  • pri histamínovej intolerancii
  • pri dne (metabolické ochorenia vyznačujúce sa zvýšenými hodnotami kyseliny močovej v krvi)
  • skladba jedálnička pre budúce mamičky (nekomplikované gravidita)
  • ochorenia žlčníka - po operácii žlčníka (šetriaca diéta s obmedzením tuku)
Poradkyňa

Výživová poradkyňa Renáta Balogová

Volám sa Renáta Balogová a som vyštudovaná nutričná asistentka.

Už 20 rokov sa venujem problematike nadváhy a obezity spojenej s nevhodnými stravovacími návykmi. V priebehu mojej praxe som sa naučila pracovať s klientmi, načúvať im, pochopiť kde a v čom je problém, hľadať spoločne s nimi správne nutričné riešenie a hlavne, byť im oporou, ktorá ich privedie k úspešnému výsledku. V roku 2001 som ukončila zdravotnícke vzdelanie v oblasti výživy, kde už počas školskej praxe ma obezitológia veľmi zaujímala. Verím, že zdravá, kvalitná a pravidelná strava prospieva nielen nášmu telu, ale i mysli a duši. Mojím cieľom je nájsť a viesť Vás tak, aby ste netrpeli hladom, neboli unavení či nervózni, boli schopní fyzickej aktivity a celkovo ste boli v psychickej pohode a harmónii. K tomu slúži zostavenie stravy na mieru a vypracovanie jedálnička na mieru. U klientov so zdravotnými problémami využívam spoluprácu s lekárom MUDr. Jánom Vavrom.

Klienti

Spokojní klienti

K pani Renáte som sa dostala cez moju mamu, ktorá úspešne schudla asi 10 kg pomocou proteínovej diéty Profidiet. Ja som potrebovala tiež niečo zo sebou urobiť, pretože ma čakala v septembri svadba. Lenže zo zdravotných dôvodov som však nemohla užívať proteínové jedlá a ešte som k tomu som aj vegetariánka. Objednala som sa teda na vstupnú konzultáciu. Pani Renáta mi zostavila vegetariánsky plán, pri ktorom som za 4 mesiace schudla 10 kg. Som veľmi spokojná, nie len s chudnutím, ale aj s prístupom.
Pani Hanka K.
27 rokov
S Profidiet centrom som sa nakontaktovala s tým, že potrebujem schudnúť tak 4-5 kg, nič veľké, ale už mi tie prebytočné kilá dosť prekážali. Ale žiaľ, mám problémy s potravinami obsahujúcimi lepok aj laktózu. Dohodli sme sa, že mi výživová poradkyňa zostaví jedálniček na mieru s ohľadom na moje intolerancie, všetko prebehlo hladko, odborne a online. Mám dole 4 kg, ktoré si viem udržať na základe jedálnička spísaného na mieru. Ďakujem za pomoc.
Eva M.
43 rokov
Po ukončení programu Profidiet, pri ktorom som schudol 12 kg, som nevedel ako ďalej, ako si nastaviť jedlo po diéte, aby som zase nepribral. Keďže k tomu užívam aj lieky na štítnu žľazu, bál som sa jo-jo efektu. Pani Renáta ma vždy vedela upokojiť, keď som v niečom zaváhal, či sa vystresoval a odporučila mi zostavenie jedálnička na mieru po ukončení diéty Profidiet. Je to už 6 mesiacov, čo som ukončil chudnutie, ale hmotnosť si zatiaľ stále držím, sice mi váha skáče + - 1-1,5 kg, ale to mi nevadí. Je to fajn.
Pavel Ch.
56 rokov
DátumHmotnosť (kg)Tuk (%)Voda (%)Viscerálny tukSvalová hmota (kg)BMI
1.3.2285,840,846,8648,228,7
21.3.202282,039,947,75,548,127,4
6.4.2280,639,548,45,048,126,9
28.4.2279,539,048,6548,026,6
19.5.2278,037,250,64,548,126,1
13.6.2276,635,254,14,048,025,6
Prečo

Benefity

Benefitov, ktoré ponúkajú Profidiet jedálničky je hneď niekoľko. Od šetrenia vášho času vďaka rýchlym tipom na zdravé menu až po vysvetlenie jedálnička na mieru online našou výživovou poradkyňou.