Nastal čas pre chudnutie a jarné očisty s diétou Profidiet

Ľudmila pred diétou Po diete

Prinášame Vám opäť inšpiratívny príbeh našej vernej klientky Andy, ktorá je svojou pevnou vôľou a odhodlaním našim veľký vzorom. Rozhodla sa podeliť s nami o jej cestu za pokorením vytúženého cieľu – 30 kg.

„Diéty, cvičenie a zdravý životný štýl si u mňa dlho nevedeli nájsť priestor. Nemala som čas a váhu som “neriešila”, veď je to len číslo.. Alebo?

ZAČIATOK BOLA NÁHODA & ZVEDAVOSŤ 

Najprv som, ako aj iní mladí ľudia, začala s cvičením. K prvému cvičeniu som sa dostala skôr náhodou - vďaka kamarátke a zo zvedavosti. Že sa niečo deje som si uvedomila, až keď mi už po prvých týždňoch začali nohavice padať z pásu. Progres ma nielen tešil, ale priam dobíjal energiou a chcela som viac! 

Čo sa však, bohužiaľ stalo - zasekla som sa! A ani dlhodobé obdobia hladoviek, dní na zelenine, a hodiny športovania už nepomáhali. 

A tak, ako na začiatku mojej zmeny, i teraz som sa náhodu a cez dobrú referenciu priateľa dostala na to správne miesto & do šikovných rúk – a to k proteínovej strave Profidiet.

PROFIDIET MI REŠTARTOVAL METABOLIZMUS 

Až vďaka proteínovej diéte PROFIDIET, skvelému výberu jedál, chutných dobrôt a individuálnemu prístupu poradkýň sa mi podarilo “reštartovať” metabolizmus a chudnúť. Čokoládové shaky a palacinky, neviem ako lepšie by mohol vyzerať diétny program pre sladké jazýčky akým je ten môj! Profidiet program ma naučil vybudovať si režim, rozlišovať zdravšie jedlá a najmä raňajkovať!

Dávam si poslednú etapu na zhodenie posledných kíl pre pokorenie mojej “30” a na vyformovanie postavy. V rámci tej poslednej povianočných očisty to bolo 6kg za 15 dni. Pridajte sa! 

Klientka Andy“