Vyformujte si ideálnu figúru do plaviek s kódom RENATA10

Ľudmila pred diétou Po diete

Klientka Stanka sa s nami podelila o jej úžasnú premenu. No a my si ju nemôžeme nechať len pre seba. Zapojila sa do našej Profidiet výzvy a za pol roka sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 18 kilogramov a niekoľko centimetrov. Samozrejme, pokračuje ďalej aby sa jej čím skôr podarilo naplniť jej vytúžený cieľ.

“Dobrý deň, chcela by som sa pochváliť svojimi výsledkami. Keď som sa v januári zapojila do vášho Profidiet ambasádorského programu a rozhodla sa skúsiť túto diétu, nečakala som od toho žiadne zázraky. Ale o pol roka som mala o 18 kíl menej a tých centimetrov čo mi ubudlo ????. Teraz som šťastná, že som do toho išla a pokračujem ďalej ????. “

Tak ako aj iní klineti, Stanka je tak isto dôkazom toho, že na zmenu treba odhodlanie, pevnú vôlu a čas, ale výsledky sa 100 % dostavia. 

Ak by ste sa aj Vy chceli inšpirovať takouto premenou a urobiť zmenu vo svojom živote a životospráve, ste na správnej adrese. Výživových poradcov máme po celom Slovensku. Radi Vám poradia, nastavia Vás a budú pri Vás stáť počas celej Vašej cesty. Profidiet nie je len o proteínových instantných produktoch a rýchlom chudnutí. V našom portfóliu tak isto nájdete aj množstvo chutných proteínových tyčinieknízkosacharidových cestovín či pečiva, ktoré viete šikovne zaradiť do Vášho stravovacieho plánu a udržať si svoju štíhlu líniu.