Profidiet je bielkovinová diéta, pri ktorej nebudete hladovať. Funguje na zvýšenom príjme kvalitných bielkovín a zníženom príjme cukrov v strave.

Kvalitné proteíny zaradíte do vášho jedálnička prostredníctvom kvalitných proteínových jedál Profidiet. Zmenou pomeru proteínov a cukrov v strave dosiahnete v organizme ketózu. Je to stav, pri ktorom vznikajú keto látky, ktoré navodzujú pocit nasýtenia a spokojnosti. V tele dochádza prednostne k spaľovaniu tukov v problémových partiách a k postupnej redukcii hmotnosti. Vaše svaly ostávajú chránené. Prirodzeným spôsobom zmeníte vlastné stravovacie návyky a upravíte svoju životosprávu.

Kilogramy strácate rýchlo, jednoducho, chutne a vyhnete sa jojo efektu. Chudnutie prebieha postupne v 4 fázach. V slabých chvíľkach, keď máte chuť na sladké máme pre vás pomoc.

Ako Profidiet funguje?

Proteínová diéta Profidiet prebieha v štyroch po sebe nasledujúcich fázach. Na dosiahnutie želaných výsledkov je potrebné dodržiavanie niekoľkých základných pravidiel. Dôležité je aj trvanie jednotlivých fáz a konzumácia iba povolených potravín.

Čo je dôležité počas diéty?