Vyformujte si ideálnu figúru do plaviek s kódom RENATA10

Pred diétou
Počas diéty schudol 13.3 kg

Meno: Marek

Vek: 30

V priebehu posledných 2 rokov som pribral 10 kg kvôli zmene v životnom štýle.  Zamestnal som sa na pozícii v kancelárii, čo predstavovalo prevažne sedavú prácu. Ako naschvál sa mi stal úraz, takže moja, už aj tak slabá pohybová aktivita, upadla na minimum. Keďže som videl, že sa kilá na mňa lepia ale dole nejdú ani za svet, vedel som, že s tým musím niečo urobiť.

O Profidiet som sa dozvedel zo svojho okolia. Tak asi ako všetci, spočiatku som „zázračnej diéte“, s ktorou každý zaručene schudne a navyše bez jojo efektu, neveril. Keďže som však veľký gurmán a  nemohol som cvičiť, vedel som, že sám si nepomôžem. Objednal som sa teda na konzultáciu do Profidiet referenčného centra a následne sme s výživovou poradkyňou nastavili plán na 3 mesiace.

Po 2 týždňoch som prišiel na kontrolnú konzultáciu a neveril som vlastným očiam. Za 2 týždne som schudol 4 kg. Prvé 2-3 dni boli ťažšie, pretože som bol zvyknutý pojedať kedykoľvek počas dňa, no postupne som si tak zvykol na stravovanie podľa nastaveného plánu, že som hlad ani nepociťoval. Ani som sa nenazdal a môj redukčný program bol u konca. Plán bol zhodiť 10 kg takže, keď mi výživová poradkyňa povedala, že som ľahší o 13 kg bol to ako predčasný darček k Vianociam.

Stravovanie s Profidiet som odporúčil už viacerým svojím známym, ktorí si to tiež pochvaľujú.  Keďže si svoju váhu chcem udržať, v mojom šuflíku majú čestné miesto hlavne Profidiet proteínové tyčinky, ktoré sa stali mojim verným spoločníkom pri zdravom maškrtení. A navyše, naučil som na ne aj svoju priateľku. Teraz maškrtíme vo dvojici ale kíl navyše sa nebojíme.

pred diétou

po diéte

váha

98,6

85,3

viscelárny tuk

13

5

tuku v tele (%)

26,8

15,7

tuk v tele (kg)

26,4

13,3

svalová hmota (kg)

40,9

40,8