Zdravý životný štýl, zdravé stravovanie a chudnutie sú témy, ktorým sa venujete v súkromí a chceli by ste s nimi prichádzať do kontaktu na dennej báze aj v pracovnom prostredí?

Ak boli odpovede na vyššie spomenuté otázky kladné, máme pre Vás dobrú správu.

Ponúkame Vám možnosť obchodnej spolupráce s našou spoločnosťou Profidiet, ktorá úspešne pôsobí na trhu viac ako 10 rokov.

spoluprácou s nami?

Odpoveď je jednoduchá, pod našou obchodnou značkou Profidiet môžete po zaškolení pracovať ako jedno z našich centier chudnutia, pomáhať ľuďom redukovať hmotnosť, meniť ich životný štýl k zdravšiemu a, samozrejme, predávať veľmi kvalitné proteínové produkty Profidiet.

Je potrebné odborné zdravotnícke vzdelanie alebo doškolenie v oblasti výživy. Všetky potrebné informácie k redukčnému programu Profidiet získate priamo u nás jednodňovým školením.

Zaškolenie a lekárska podpora sú u nás zadarmo. Jediná investícia z Vašej strany je vhodný obchodný priestor na prevádzkovanie Centra chudnutia Profidiet. Iba od Vás závisí akou rýchlosťou dosiahnete vytýčené výsledky.

Nemusíte nám platiť žiadne registračné a ani franchisingové poplatky za otvorenie nového Centra chudnutia pod našou značkou Profidiet

Začať môžete prakticky kedykoľvek, avšak najprv je nutné absolvovať školenie, ktoré zväčša prebieha u nás v Bratislave a trvá jeden pracovný deň.

Po zaškolení a podpise zmluvy si môžete otvoriť Centrum chudnutia Profidiet v dohodnutom meste a prevádzkovať formou „franchisingu“ svoju prevádzku.

Nejde o klasický franchising, pretože nám nemusíte platiť žiadne poplatky. Potrebné je iba otvorenie a prevádzkovanie vlastných priestorov.

Neváhajte a kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo na telefónnom čísle +421 908 99 22 65.
Tešíme sa na úspešnú spoluprácu. – Tím Profidiet