Oslavujeme 19. narodeniny! Oslávte ich s nami a získajte zľavu 19% na ďalší nákup

Viac informácií

Ľudmila pred diétou Po diete

Klientke Ľudmile sa podarila úžasná premena. S Profidiet proteínovou diétou schudla zatiaľ 14 kilogramov. Za 9 mesiacov sa z váhy 66 kíl dostala na skvelých 52 kg. Jej príbeh je inšpiráciou, že ak sa Vám nedarí tak rýchlo chudnúť ako ostatným, nevadí, hlavne netreba poľaviť. Naopak. Je potrebné ísť si vo svojom tempe, držať sa nastavených pravidiel a úspech sa zaručene dostaví. 

Krôčik po krôčiku ste bližšie k svojmu cieľu. 

Čo nám o svojom príbehu prezradila sama Ľudmila? Prečítajte si jej zaujímavú cestu za novou líniou.

“Mám 45 rokov, výšku 156 cm a vo februári 2021 som sa "dopracovala" k váhe 66 kíl. Keď som pri sťahovaní kancelárie fučala ako (tak som si to sama sebe povedala - ako taká šunka), tak som si povedala, že "a dosť", že chcem byť pekná "stará" babka potom niekedy a treba to stopnúť teraz, lebo keď naberiem ešte viac, potom to chudnutie bude ešte ťažšie

Pred pár rokmi sa mi vďaka proteínovej diéte Profidiet podarilo schudnúť 7 kíl. Celý život mi lieta váha, pretože milujem čokoládu a stresy zajedám, ale vždy sa mi podarilo schudnúť ale potom zas niečo nabrať a tak dokola :) Nikdy som však nemala viac ako 57 kíl - to bol môj strop - kedy som sa vždy zastavila a naštartovala chudnutie. No teda február 2021 bol už extrém pre mňa. Tak som si objednala Profidiet proteínové produkty a postupne som začala s redukciou váhy.

Keďže nie som "vzorný" typ na dodržiavanie pravidiel, stravovanie podľa 1.fázy som dodržiavala iba 3 týždne. Za 3 týždne som ale schudla 5-6 kíl. Vedela som, že toto chudnutie je pre mňa "beh na dlhú trať" a, že sa nevydržím takto prísne stravovať niekoľko týždňov v kuse. Preto som si nastavila svoje pravidlá. Určila som si jeden deň v týždni, kedy si dám aj “pravé”* jedlo - niečo, na čo budem mať chuť celý týždeň. Tak som aj robila, niekedy boli tie dni aj dva počas týždňa.  Z toho dôvodu mi však moja váha neklesala takou rýchlosťou, ako u iných ľudí, ktorí majú pevnejšiu vôľu. Mne to ale nevadilo a postupne som sa dostala do aktuálneho bodu - november 2021/ váha 52 kg. Pomaličky, postupne, bez trápenia a musím povedať, že aj bez akéhokoľvek cvičenia "odišlo"  zatiaľ 14 kg. Nakoľko sa poznám a viem, že potrebujem mať na kolísanie váhy rozpätie cca 2 kg, mojim cieľom je dostať sa na váhu 49/50 kg a tú si už udržať. Takže ešte zopár týždňov a bude to .)

Ale ešte raz musím podotknúť, bez Profidiet proteínových produktov by sa mi to nepodarilo

Už sa za tie roky poznám a už som vyskúšala xy iných diét a diétnych programov.

Takže ďakujem Profidiet.”

Ak aj Vy chcete zmeniť svoj životný štýl, no neviete ako začať, obráťte sa na nás. Výživových poradcov máme po celom Slovensku. Radi Vám nastavia redukčný plán, zodpovedajú všetky zvedavé otázky a budú Vašou oporou na ceste za vysnívaným cieľom. 

Nedá sa Vám navštevovať výživového poradcu? Chcete si to vyskúšať sami? Kľudne :)

Na našom eshope www.profidiet.net nájdete široký výber štartovacích balíčkov a redukčných  programov, ktoré Vás vrátia naspäť do formy. 

Je len na Vás akú možnosť si vyberiete, ale vedzte, že s Profidiet na to nie ste sami. 

* pravé jedlo je jedlo s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom tukov a cukrov. Je to jedlo, ktoré si pripravíte z vlastných ingrediencií, napr. zapekaný karfiol s vajíčkom a zeleninou alebo kuracie prsia na prírodno so šalátom a podobne.