Darček k nákupu nad 69€  "Vianočné proteínové menu"

Halloweenske zľavy na instantné produkty až do 30%. Naše strašidelne vysoké zľavy sa zobrazia vo vašom nákupnom košíku.

56-dňový Komplet program proteínovej diéty Profidiet (156 porcií) + darčeky

321,00 €
S DPH

Namiesto 475,80 €

1 balenie obsahuje: 156 porcií
(Priemerná cena 1 porcie: 2,06 €)

Set obsahuje: 122 porcií jedál Fit + 20 porcií proteínových tyčiniek a vaflí + 8 porcií talianských hotových jedál + 4 porcie slaného snacku + šejker + brožúry k fázam + 1 bal. spaľovaču tuku + 1 bal. obmedzenia pocitu hladu, 1 kelímok proteínovej nátierky s čokoládovo-orieškovou príchuťou.

Odhadovaný úbytok hmotnosti cca - 20 kg.

Vhodné: od 1. fázy diéty

  • Bezpečná online platba cez CardPay Bezpečná online platba cez CardPay
  • Tovar doručený do 4 dní Tovar doručený do 4 dní
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní

Je vhodný pre všetkých tých, ktorí majú radi výzvy. Pre tých, ktorí by potrebovali schudnúť väčšie číslo na váhe (nad 10 kilogramov) a zároveň nechcú jesť každý deň to isté. Pre tých, ktorým na sebe záleží a chcú zatočiť s nadbytočnými kilami. Náš najnovší program Komplet sa skladá z troch častí (boxov) a teda troch fáz, ktoré sú ušité tak, aby ste každý deň na tanieri mali niečo iné. Tým pádom je chudnutie dynamické, zaujímavé a hlavne účinné. Každý box obsahuje jednotlivú fázu, 3 boxy = 3 fázy.
Redukčný program Komplet začína od 1. fázy, čím dosiahneme, že vo vašom tele bude dochádzať ku ketóze a tak sa začne primárne spaľovať tuk z vašich najproblematickejších partií

1. časť (1. box) = 1. fáza po dobu 2 týždňov.
V balíčku nájdete 56 porcií proteínových jedál Profidiet, konkrétne 28 sladkých a 28 slaných príchutí. Okrem klasických instantných produktov vás potešíme aj proteínovými cestovinami či pečivom. Navyše dostanete aj šejker, 15 porcií produktu s názvom "Obmedzenie pocitu hladu" a prehľadnú brožúru so všetkými potrebnými informáciami a typmi, aj s inšpiráciami na zaujímavé recepty a vzorovým jedálničkom.
Odhadovaný úbytok počas 1. fázy za 2 týždne môže byť od 5 do 7 kg v závislosti od množstva faktorov (pohlavie, vek, množstvo tuku v tele, disciplína, ...).

2. časť (2. box) = 2. fáza po dobu 2 týždňov.
Postupujeme v programe a tak 1 proteínové jedlo Proidiet nahrádzame 1 vašim, pravým jedlom. Pravé jedlo je jedlo s vysokým obsahom bielkovín (rastlinných alebo živočíšnych) a nízkym obsahom tukov a cukrov, napr. mäsko na prírodno so zeleninou či zapekaný karfiol s vajíčkom a šalátom.
V balíčku preto nájdete 42 porcií proteínových jedál Profidiet. Ponuka je naozaj široká, okrem instantných produktov sú súčasťou balenia aj proteínové nízkokalorické tyčinky a proteínové cestoviny. Čaká 15 porcií spaľovačov tukov, pre ešte lepšie výsledky. Brožúrka s podrobným popisom, všetkými informáciami, receptami a vzorovým jedálničkom je pre vás pripravená tiež. Odhadovaný úbytok počas 2. fázy za 2 týždne môže byť od 4 do 6 kg v závislosti od množstva faktorov (pohlavie, vek, množstvo tuku v tele, pohyb, disciplína, ...).

3. časť (3. box) = 3. fáza po dobu 4 týždňov.
Touto časťou ukončujeme redukčný program Komplet. Aby sme čo najviac zastabilizovali výsledok, je potrebné aby trvanie tejto fázy bolo dvojnásobkom 2. fázy. Ide o postupné pripravovanie sa na bežné stravovanie, zaraďujeme do jedálnička postupne všetky bežné potraviny ako sú strukoviny, mliečne výrobky (syry, tvaroh) a sacharidy. V balíčku nájdete 56 porcií proteínových jedál Profidiet. Pestrosti jedálnička sa naozaj báť nemusíte, keďže sme si pre vás pripravili instantné proteínové jedlá, mix sladkých vaflí, mix slaných snackov a talianskyćh produktov. Samozrejme brožúrka je súčasťou tiež a navyše máme pre vás veľmi chutný darček, ktorý poteší každý mlsný jazýček. Vysokoproteínová nátierka s čokoládovo-orieškovou príchuťou.
Odhadovaný úbytok počas 3. fázy za 4 týždne môže byť od 5 do 7 kg v závislosti od množstva faktorov (pohlavie, vek, množstvo tuku v tele, pohyb, disciplína, ...).

Detail produktu

FIT

Tabuľka dát

Príchuť
Sladké príchute
Slané príchute
Fázy
1. Fáza - chudnutie
2. Fáza - stabilizácia
3. Fáza - fixácia
1 balenie obsahuje
156

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené*

Súvisiace produkty