Oslavujeme 19. narodeniny! Oslávte ich s nami a získajte zľavu 19% na ďalší nákup

Viac informácií

 • Zľava!
 • -16,90 €
 • Novinka
 • Balenie
 • Palacinka s jablkami a príchuťou karamelu

3+1 Proteínové palacinky Profidiet 4 druhy (28 porcií)

67,60 €
50,70 €
S DPH
Zľava 16,90 €
1 balenie obsahuje: 28 porcií
(Priemerná cena 1 porcie: 1,81 €)

Nemáte čas na prípravu raňajok či obeda? Máme pre Vás skvelý typ. Vyskúšajte proteínové nízkokalorické palacinky Profidiet.

Sú ideálne nie len ako raňajky či olovrant, ale aj ako kvalitný obed, môžete si ich dopriať aj každý deň. Výhodou je rýchla príprava, ľahká stráviteľnosť a bohatý obsah kvalitných proteínov. Môžete pripraviť podľa našich receptov (uvedené nižšie v popise).

Proteínové raňajky sú ideálne pre všetkých, ktorí dbajú na zdravý životný štýl.

1 set obsahuje 7 vrecúšok/porcií palaciniek s čokoládovou príchuťou + 7 vrecúšok/porcií palaciniek s kokosom + 7 vrecúšok/porcií palaciniek s jablkom a príchuťou karamelu + 7 vrecúšok/porcií palaciniek s pomarančovou príchuťou.

Celková hmotnosť setu: 752,50 g

Vhodné: od 1. fázy diéty

Balenie obsahuje

17
Množstvo

 • Bezpečná online platba cez CardPay Bezpečná online platba cez CardPay
 • Tovar doručený do 4 dní Tovar doručený do 4 dní
 • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní

PALACINKA S POMARANČOVOU PRÍCHUŤOU

Instantná proteínová zmes na prípravu palacinky s príchuťou pomaranča, s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov a cukrov, bez sladidla, ktorá je vhodná do redukčných diét. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

1 vrecko/porcia 27,5 g obsahuje 18 g bielkovín, 0,5 g tuku, 0,9 g cukru, 1,4 g vlákniny.

ZLOŽENIE: Mliečne bielkoviny, vaječný bielok v prášku, pšeničná múka (lepok), zahusťovadlá (mikrokryštalická celulóza, karboxymetylcelulóza sodná), arómy (mlieko), regulátor kyslosti (chlorid draselný), kypriace látky (difosforečnan sodný, hydrogénuhličitan sodný), farbivá (beta-karotén, apo-karotenal (sója). ALERGÉNY: Mlieko, vajce, sója a lepok

Návod na prípravu: Obsah vrecka vysypte do vhodnej nádoby. Za stáleho miešania pomaly pridávajte 100 - 110 ml studenej vody a dobre premiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty. Rozohrejte teflónovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja. Zmes vylejte na rozohriatu panvicu a opečte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. V krátkej dobe skonzumujte.

Inšpirujte sa našim receptom 

Pomarančová palacinka s tvarohovou plnkou, poliata proteínovou čokoládou

Potrebujete:

 • 1 vrecúško/porciu Profidiet Palacinka s príchuťou pomaranča 
 • 100 - 110 ml studenej vody
 • 120 g nízkotučného tvarohu
 • šťavu z 1 pomaranča
 • pomarančovú kôru
 • 1 ks/porciu Profidiet čokolády s chrumkavými guľkami

Postup: Do vhodnej nádoby dáte tvaroh, nastrúhanú kôru z pomaranča, šťavu z 1 pomaranča a dobre spolu premiešajte. Čokoládu rozpustíte vo vodnom kúpeli. Palacinku s príchuťou pomaranča si pripravíte podľa návodu na obale: Obsah vrecka vysypete do vhodnej nádoby, za stáleho miešania pomaly pridajte 100 - 110 ml studenej vody a dobre rozmiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty, vylejte na rozohriatu teflonovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja a opekajte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. Hotovú palacinku naplníte tvarohovou plnkou, preložíte a dozdobíte rozpustenou čokoládou. 

PALACINKA S ČOKOLÁDOVOU PRÍCHUŤOU

Instantná proteínová zmes na prípravu palacinky s čokoládovou príchuťou, s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, bez sladidla. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.

1 vrecko/porcia 27 g obsahuje 18 g bielkovín, 0,8 g tuku, 0,9 g cukru.

ZLOŽENIE: Zmes bielkovín (mliečne bielkoviny (emulgátor: lecitíny), rastlinné bielkoviny), vaječný bielok v prášku, pšeničná múka (lepok), nízkotučné kakao v prášku 4,4 %, arómy, regulátor kyslosti (uhličitan vápenatý), kypriace látky (difosforečnany, uhličitany sodné). ALERGÉNY: Mlieko, vajce, lepok. Môže obsahovať sóju.

Návod na prípravu: Obsah vrecka vysypte do vhodnej nádoby. Za stáleho miešania pomaly pridávajte 50 - 60 ml studenej vody a dobre premiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty. Rozohrejte teflónovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja. Zmes vylejte na rozohriatu panvicu a opečte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. V krátkej dobe skonzumujte.

Inšpirujte sa našim receptom  

Čokoládová palacinka s malinovo-čokoládovou penou

Potrebujete:

 • 1 vrecúško/porciu Profidiet palacinka s čokoládovou príchuťou
 • 50 - 60 ml studenej vody
 • 120 g nízkotučného jemného tvarohu
 • 150 g malín
 • 1 ks/porciu Profidiet čokolády s chrumkavými guľkami

Postup: Maliny umyjete a popučíte. K malinám pridáte nízkotučný jemný tvaroh a pomocou mixéra vyšľaháte penu. Proteínovú čokoládu rozpustíte. keď bude mať izbovú teplotu pridáte k tvarohu a malinám, všetko spolu premiešajte. Palacinku pripravíte podľa návodu na obale: Obsah vrecka vysypte do vhodnej nádoby. Za stáleho miešania pomaly pridávajte 50 - 60 ml studenej vody a dobre premiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty, vylejte na rozohriatu teflonovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja a opekajte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. Hotovú palacinku naplníte penou, preložíte a dozdobíte malinami.

PALACINKA S KOKOSOM

Instantná proteínová zmes na prípravu palacinky s kokosom, s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, bez sladidla. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.

1 vrecko/porcia 28 g obsahuje 18 g bielkovín, 1,3 g tuku, 1,2 g cukru.

ZLOŽENIE: Zmes bielkovín (mliečne bielkoviny (emulgátor: lecitíny), rastlinné bielkoviny), vaječný bielok v prášku, pšeničná múka (lepok), arómy, strúhaný kokos 3,3 %, kypriace látky (difosforečnany, uhličitany sodné), regulátor kyslosti (uhličitan vápenatý), farbivo (beta-karotén). ALERGÉNY: Mlieko, vajce, lepok. Môže obsahovať sóju.

Návod na prípravu: Obsah vrecka vysypte do vhodnej nádoby. Za stáleho miešania pomaly pridávajte 50 - 60 ml studenej vody a dobre premiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty. Rozohrejte teflónovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja. Zmes vylejte na rozohriatu panvicu a opečte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. V krátkej dobe skonzumujte.

Inšpirujte sa našim receptom 

Kokosová palacinka s s nízkotučným bielym jogurtom

Potrebujete:

 • 1 vrecúško/porciu Profidiet palacinka s kokosom
 • 50 - 60 ml studenej vody
 • 120 g gréckeho nízkotučného bieleho jogurtu
 • 10 g nastrúhaného kokosu
 • 150 g jahôd
 • 1 ks/porciu Profidiet proteínovej jahodovej tyčinky 1. fáza

Postup: Do vhodnej nádoby dajte nízkotučný biely jogurt, jahody nakrájajte na menšie kocky, pridajte k jogurtu. Pridajte kokos a všetko spolu premiešajte. Palacinku si pripravíte podľa návodu na obale: Obsah vrecka vysypete do vhodnej nádoby, za stáleho miešania pomaly pridajte 50 - 60 ml studenej vody a dobre rozmiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty, vylejte na rozohriatu teflonovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja a opekajte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. Hotovú palacinku naplníte jogurtovou plnkou, preložíte a dozdobíte nastrúhanou jahodovou tyčinkou (môže sa aj nakrájať na malé kocky). 

PALACINKA S JABLKAMI A PRÍCHUŤOU KARAMELU

Instantná proteínová zmes na prípravu palacinky s jablčnými vločkami a príchuťou karamelu, s vysokým obsahom bielkovín, s cukrom a sladidlom, s vitamínmi a minerálmi, ktorá je vhodná do redukčných diét.

1 vrecko/porcia 25 g obsahuje 15 g bielkovín, 1,9 g tuku, 2,4 g cukru.
ZLOŽENIE: Vaječný bielok a žĺtok v prášku, pšeničný lepok, mliečne bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), pšeničná múka, sacharóza, jablčné vločky 2,5 % (jablká, sacharóza, kukuričný škrob), kypriace látky (difosforečnan sodný a hydrogénuhličitan sodný (obsahujú pšenicu)), arómy, protihrudkovacia látka (uhličitan horečnatý), vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, B8, B12), maltodextrín. ALERGÉNY: Výrobok obsahuje vajce, lepok (pšenicu), mlieko a sóju.

Návod na prípravu: Obsah vrecka vysypte do vhodnej nádoby. Za stáleho miešania pomaly pridávajte 75 ml studenej vody a dobre premiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty. Rozohrejte teflónovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja. Zmes vylejte na rozohriatu panvicu a opečte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. V krátkej dobe skonzumujte.

Inšpirujte sa našim receptom 

Palacinka s jablkovo-škoricovou náplňou

Potrebujete:

 • 1 vrecúško/porciu Profidiet palacinka s jablkami a príchuťou karamelu
 • 75 ml studenej vody
 • 150 g nastrúhaného jablka
 • mletú škoricu
 • 1 ks/porciu Profidiet proteínovej čokolády s chrumkavými guličkami

Postup: Do vhodnej nádoby dajte nastrúhané jablko, pridajte mletú škoricu a dobre spolu premiešajte. Proteínovú čokoládu rozpustíte vo vodnom kúpeli. Palacinku si pripravte podľa návodu na obale: Obsah vrecka vysypete do vhodnej nádoby, za stáleho miešania pomaly pridajte 75 ml studenej vody a dobre rozmiešajte pomocou metličky (šejkra) alebo ponorného mixéra. Zmes nechajte postáť asi 1 - 3 minúty, vylejte na rozohriatu teflonovú panvicu potretú niekoľkými kvapkami oleja a opekajte z obidvoch strán ako klasickú palacinku. Hotovú palacinku naplníte jablkovou zmesou, preložíte a polejete rozpustenou čokoládou. 

Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.

Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Krajina pôvodu: Francúzsko

Detail produktu

FIT

Tabuľka dát

Príchuť
Sladké príchute
Fázy
1. Fáza - chudnutie
2. Fáza - stabilizácia
3. Fáza - fixácia
4. Fáza - životný štýl
1 balenie obsahuje
28

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené*

Súvisiace produkty