Oslavujeme 19. narodeniny! Oslávte ich s nami a získajte zľavu 19% na ďalší nákup

Viac informácií

  • Zľava!
  • -16,90 €
  • Balenie

3+1 Polievka zelená zeleninová + polievka s hydinovou príchuťou (28 porcií)

67,60 €
50,70 €
S DPH
Zľava 16,90 €
1 balenie obsahuje: 28 porcií
(Priemerná cena 1 porcie: 1,81 €)

Polievky Profidiet s kvalitnými proteínmi sú ideálne pre diétny režim, low carb stravovanie, samozrejme aj pre vyznávačov zdravého životného štýlu. Zasýtia a zaženú hlad.

Príprava je rýchla, stačí nízkosacharidovú sypkú zmes za stáleho miešania zaliať horúcou vodou, niekoľko minút nechať rehydratovať a skvelý obed alebo večera je za chvíľku hotová. 1 vrecúško = 1 porcia nezaberie veľa miesta, preto je ideálnym jedlom aj do práce, alebo na cesty. V zime zahreje, v lete doplní príjem tekutín.

1 set obsahuje 21 vrecúšok/porcií proteínovej zeleninovej polievky + 7 vrecúšok/porcií polievky s hydinovou príchuťou.

Vhodné: od 1. fázy diéty

Balenie obsahuje

Na sklade
Množstvo

  • Bezpečná online platba cez CardPay Bezpečná online platba cez CardPay
  • Tovar doručený do 4 dní Tovar doručený do 4 dní
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní

Veľmi chutná zelená zeleninová polievka

Instantná dehydratovaná proteínová zmes na prípravu zeleninovej polievky s krutónmi bez varenia.
Výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov a cukrov, s vitamínmi a minerálmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.

Hmotnosť 1 vrecka/porcie: 25 g

ZLOŽENIE: Sójové bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), zelenina 11,3 % (pór, špenát, cibuľa), bielkoviny z hrášku, opečené krutóny 4,5 % (pšeničná múka, slnečnicový olej, pšeničný lepok, jedlá soľ, cukor, droždie), arómy (obsahujú zeler), jedlá soľ, aminokyseliny (L-metionín, L-treonín, L-valín), zvýrazňovač chuti (glutamán sodný), protihrudkujúca látka (uhličitan horečnatý), vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, B8, B12), maltodextrín, farbivo (kurkumín). ALERGÉNY: Výrobok obsahuje sóju, lepok (pšenicu) a zeler.

Príprava a použitie: Obsah vrecka 25 g vysypte do 180 ml studenej vody a dôkladne premiešajte. Potom ohrievajte 1 minútu v mikrovlnnej rúre a v krátkej dobe skonzumujte.

Obľúbená polievka s hydinovou príchuťou

Instantná dehydratovaná proteínová zmes na prípravu polievky s krutónmi bez varenia.
Výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom tukov a cukrov, s vitamínmi a minerálmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Hmotnosť 1 vrecka/porcie: 25 g

ZLOŽENIE: Mliečne bielkoviny (emulgátor: lecitíny), sójové bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), arómy (obsahujú mlieko, pšenicu, jačmeň, sóju), pečené krutóny 4,5 % (pšeničná múka, slnečnicový olej, pšeničný lepok, jedlá soľ, cukor, droždie), zvýrazňovač chuti (glutamán sodný), jedlá soľ, zahusťovadlo (xantánová guma), vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, B8, B12), maltodextrín, protihrudkujúca látka (uhličitan horečnatý), petržlen, farbivo (kurkumín). ALERGÉNY: Výrobok obsahuje lepok (pšenicu, jačmeň), mlieko, sóju. 

Príprava a použitie: Obsah vrecka 25 g vysypte do 180 ml studenej vody a dôkladne premiešajte. Potom ohrievajte 1 minútu v mikrovlnnej rúre a v krátkej dobe skonzumujte.

Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.

Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Krajina pôvodu: Francúzsko

Detail produktu

FIT

Tabuľka dát

Príchuť
Slané príchute
Fázy
1. Fáza - chudnutie
2. Fáza - stabilizácia
3. Fáza - fixácia
4. Fáza - životný štýl
1 balenie obsahuje
28

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené*

Súvisiace produkty