Nastal čas pre chudnutie a jarné očisty s diétou Profidiet

Lucia pred diétou (vľavo), po diéte(vpravo)
O 5,5 kg ľahšia za 14 dní

Premena Lucie – za 14 dní schudla 5,5kg!

Naša klientka Lucia schudla s Profidiet proteínovou diétou 5,5 kilogramu za 2 týždne. Ako sama vraví: „Do chudnutia som išla s malou dušičkou. Som však nesmierne šťastná, že som to urobila. Za 14 dní som schudla 5,5 kila. A veľmi rada budem pokračovať. Netreba byť skeptický, jednoducho treba ísť do toho.

Možno sa pýtate, ako sa jej to podarilo. Lucia mala na mieru vytvorený redukčný plán, ktorý bol zostavený z našich ochutnávkových mixov. Výhoda Profidiet ochutnávkových mixov je práve v tom, že klient nemá každý deň rovnaké raňajky či obed, ale vyberie si zakaždým niečo iné. Tým sa stáva diéta pestrejšia a klient má možnosť ochutnať široký výber napr. z tyčiniek alebo polievok

Ak sa chcete inšpirovať výberom Lucie, nech sa páči: 

MIX proteínových tyčiniek 2. fáza Profidiet "nové zloženie" 

Ochutnávka - proteínové cestoviny, omelety a kaše Profidiet 

Ochutnávka - proteínové dezerty a pudingy Fit 

Ochutnávka - proteínové polievky Exclusive 

Samozrejme, proteínové jedlá doplnila ešte o množstvo zeleniny, ktorá jej dodala potrebné minerály, vitamíny a vlákninu. Viac informácii o tom ako funguje proteínová diéta ako taká, ako vyzerajú jednotlivé fázy a rady pre ešte úspešnejšie chudnutie nájdete v kompletnom návode. Ak sa chcete konkrétne poradiť ohľadom vašej redukcie, kontaktujte našich výživových poradcov, ktorí vám radi poradia a podporia vás na vašej ceste za ideálnou premenou pretože s Profidiet na to nie ste sami!