"Nakúp a vyhraj" 8 týždňový KOMPLET program (156 porcií)

Podmienky súťaže nájdete v blogu

Halloweenske zľavy na instantné produkty až do 30%. Naše strašidelne vysoké zľavy sa zobrazia vo vašom nákupnom košíku.

Po diéte (vľavo), pred diétou (vpravo)
Lucia s Profidiet schudla 12kg
Počas diéty schudla 12 kg

Meno: Lucia

Mám 25 rokov, ale so svojou postavou som bola nespokojná asi už od strednej školy. Skúšala som diéty, zaručené rady, hladovky, cvičenie, ale vždy mi to vydržalo asi tak 4 dni a potom som sa s veľkou chuťou zahryzla do niečoho dobrého a moje snaženie o zdravšie JA v momente skončilo. Takto to fungovalo celú strednú školu a vysokú tiež. Zlé a nepravidelné stravovanie, takmer žiadny pohyb sa podpísali na mojej váhe. Neuveriteľných 91 kg.

A dosť, takto to už naozaj nemôže pokračovať. Spomenula som si na spolubývajúcu z internátu, ktorá schudla 8 kg s nejakou ketogénnou diétou. Dlho som tomu neverila, ale tak, keď som už vyskúšala všetko, prečo by som nemohla aj toto.

Teóriu som ovládala veľmi dobre, čo jesť, ako jesť, kedy jesť, pohyb, atď., ale ku skutkom som sa veľmi nemala. Tak som si jedného dňa prebehla web Profidiet a skúsila som napísať výživovej poradkyni. Chcela som aspoň malú radu, čo so sebou robiť. Pozvala ma na prvé stretnutie k nim do centra. Hanbila som sa, ale vidina, že toto mi naozaj môže pomôcť bola silnejšia.

V momente ako som sa postavila na váhu a zbadala tie hrozné čísla, uvedomila som si, že musím schudnúť. Nie pre to, aby som vyzerala lepšie, ale aby som bola zdravšia. Doteraz ma straší pohľad na hodnotu viscerálneho tuku v mojom tele. Zlatka bola naozaj veľmi milá, trpezlivá a ochotná. Všetko mi vysvetlila, ukázala, odporučila, vybrala so mnou tie správne jedlá. Pri každom vážení sa tešila so mnou z mojich malých úspechov. Povzbudzovala ma a sem tam ma aj skontrolovala ako sa mi darí. To ma stále nakoplo, aby som vydržala.

Medzi jedlami som si našla svoje obľúbené. Najviac mi chutia polievky, sú aj rýchle na prípravu. No a potom samozrejme sladkosti, z ktorých mám najradšej wafle, či nápoje, ktoré som pila na raňajky.

Sprvu som tomu neverila, ale kilá ubúdali týždeň čo týždeň. Všimla si to moja rodina, okolie, kamaráti. Hovoria mi, že vyzerám lepšie. Ja sa cítim lepšie. A skvelá vec je, že vyťahujem zo skrine veci, s ktorými som sa nadobro rozlúčila. Je perfektné opäť nosiť kraťasy. Mimochodom, kým ostatní počas korony doma priberali, ja som s Profidiet schudla 12 kg.