Oslavujeme 19. narodeniny! Oslávte ich s nami a získajte zľavu 19% na ďalší nákup

Viac informácií

56-dňový Komplet program proteínovej diéty Profidiet (156 porcií) + darček

336,90 €
320,06 €
S DPH
-5%
1 balenie obsahuje: 156 porcií
(Priemerná cena 1 porcie: 2,05 €)

Chcete schudnúť, dostať sa do formy, mať zdravý život už natrvalo?

Komplet program Profidiet je určený práve pre Vás.

Diétny plán na 8 týždňov je rozložený do  3. fáz diéty Profidiet

Odhadovaný úbytok hmotnosti až do - 20 kg.

1. fáza je najefektívnejšia fáza v redukčnom procese.

Počas 14 dní konzumujete denne 4 proteínové jedlá Profidiet + povolenú zeleninu

2. fáza je veľmi dôležitá z hľadiska udržania si hmotnosti a pokračovaní v chudnutí. 

Počas 14 dní konzumujete denne 3 proteínové jedlá Profidiet, 1 "pravé" jedlo + povolenú zeleninu

3. fáza je nazývaná aj ako fáza fixácie

Počas 28 dní konzumujete denne 2 proteínové jedlá Profidiet, 2 "pravé" jedlá + povolenú zeleninu

Set obsahuje: 156 porcií jedál Profidiet + šejker + brožúry k trom fázam + darček

  • Bezpečná online platba cez CardPay Bezpečná online platba cez CardPay
  • Tovar doručený do 4 dní Tovar doručený do 4 dní
  • Vrátenie tovaru do 14 dní Vrátenie tovaru do 14 dní

Je vhodný pre všetkých tých, ktorí majú radi výzvy. Pre tých, ktorí by potrebovali schudnúť väčšie číslo na váhe (nad 15 kilogramov) a zároveň nechcú jesť každý deň to isté. Pre tých, ktorým na sebe záleží a chcú zatočiť s nadbytočnými kilami.

Profidiet program Komplet sa skladá z troch častí (boxov) a teda troch fáz, ktoré sú ušité tak, aby ste každý deň mali na tanieri petré menu. Tým pádom je chudnutie dynamické, zaujímavé a hlavne účinné. Každý box obsahuje jednotlivú fázu, 3 boxy = 3 fázy.
Redukčný program Komplet začína od 1. fázy, čím dosiahnete, že vo vašom tele bude dochádzať ku ketóze a tak sa začne primárne spaľovať tuk z vašich problematických partií

1. krok (1. box) - 1. fáza trvá 2 týždne.
V balíčku nájdete 56 porcií proteínových jedál Profidiet, Okrem chutných instantných nápojov, dezertov, kokteilov, polievok, vás potešíme aj darčekom 1 balením produktu Obmedzenie pocitu hladu. Navyše dostanete aj šejker a prehľadnú brožúru pre 1. fázu so všetkými potrebnými informáciami a typmi, aj s inšpiráciami na zaujímavé recepty a vzorovým jedálničkom. Zoznam produktov >>

Odhadovaný úbytok počas 1. fázy za 2 týždne môže byť 7 kg v závislosti od množstva faktorov (pohlavie, vek, množstvo tuku v tele, disciplína, ...).

2. krok (2. box) - 2. fáza trvá 2 týždne.
Postupujete v programe a tak 1 proteínové jedlo Proidiet nahrádzate 1 pravým jedlom. Pravé jedlo je jedlo s vysokým obsahom rastlinných alebo živočíšnych bielkovín s nízkym obsahom tukov a cukrov, napr. biele mäsko na prírodno so zeleninou či zapekaný karfiol s vajíčkom a šalátom.
V balíčku nájdete 42 porcií proteínových jedál Profidiet. Ponuka je naozaj široká, okrem sladkých a slaných instantných produktov sú súčasťou balenia aj proteínové nízkokalorické tyčinkyBrožúrka pre 2. fázu s podrobným popisom, všetkými informáciami, receptami a vzorovým jedálničkom je pre vás pripravená tiež. Zoznam produktov >>  

Odhadovaný úbytok počas 2. fázy za 2 týždne môže byť 6 kg v závislosti od množstva faktorov (pohlavie, vek, množstvo tuku v tele, pohyb, disciplína, ...).

3. krok (3. box) - 3. fáza trvá 4 týždne.
Touto časťou ukončujete redukčný program Komplet. Aby sme čo najviac zastabilizovali výsledok, je potrebné aby trvanie tejto fázy bolo dvojnásobkom 2. fázy. Ide o postupné pripravovanie sa na bežné stravovanie, postupne zaraďujeme do jedálnička bežné potraviny ako sú strukoviny, mliečne výrobky (syry, tvaroh) a sacharidy. V balíčku nájdete 56 porcií proteínových jedál Profidiet. Pestrosti jedálnička sa naozaj báť nemusíte, keďže sme si pre vás pripravili široký výber instantných proteínových jedál, mix sladkých vaflí a slané snacky. Samozrejme aj brožúrku pre 3. fázu. Zoznam produktov >>
Odhadovaný úbytok počas 3. fázy za 4 týždne môže byť 7 kg v závislosti od množstva faktorov (pohlavie, vek, množstvo tuku v tele, pohyb, disciplína, ...).

Tak neváhajte a urobte niečo pre seba, svoje zdravie a krásu. Urobte svoj prvý krok k spokojnejšiemu JA! 

Detail produktu

FIT

Tabuľka dát

Príchuť
Sladké príchute
Slané príchute
Fázy
1. Fáza - chudnutie
2. Fáza - stabilizácia
3. Fáza - fixácia
1 balenie obsahuje
156

Pridajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené*

Súvisiace produkty