Oslavujeme 19. narodeniny! Oslávte ich s nami a získajte zľavu 19% na ďalší nákup

Viac informácií

Pred diétou
Pred
Počas diéty schudla 8 kg
adriana24_.jpg

Je úžasné vidieť spokojných klientov Profidiet-u, ktorí postupne dosahujú úspechy pri zmene životného štýlu a pri redukcii hmotnosti. Výnimkou nie je ani Barbora Švidraňová, talentovaná aktívna žena a hlavne mama ročného chlapčeka. Zaujímalo ma ako prežívala prvé dni chudnutia.

To, že o Profidiet si sa dozvedela od „nechtárky“ si nám už prezradila ale nevieme ako vyzeral tvoj prvý týždeň chudnutia?

Priznávam sa začala som chudnúť akoby na dvakrát. V januári som objavila proteínovú diétu Profidiet a zhodila som takmer okamžite 1,5kg. Potom som však musela vyriešiť svoje zdravie a mala som menšiu prestávku v chudnutí.

Môj druhý pokus na ostro až v apríli som prekvapivo zvládla bez výraznejšieho výkyvu. Čakala som, že budem unavená a hladná, ale naopak. Štyri jedlá denne mi bohato stačili, hlavne keď som mala vyrovnané slané a sladké jedlá za deň. Ponuka jedál je naozaj veľmi široká, takže sa nestalo, že by som sa stravovala jednotvárne.

Po prvom týždni som naozaj pocítila úľavu a ľahšie sa mi behalo aj po schodoch. Keď som videla potom ručičku na váhe o 4 kilogramy nižšie, tak to povzbudilo aj moju psychiku samozrejme. Bez debaty najviac sa mi podarilo schudnúť pod vedením nutričnej poradkyne Andrey z referenčného centra v Bratislave. Ďalšie 4 kg úplne zmizli. Je to úplne iný rozmer chudnutia keď máte pri sebe odborníka. Vie vám poradiť a navyše mi oznámila, že som chudla takmer iba z tuku:). Keď to zrátam dokopy som už o 8 kg ľahšia aj sa cítim lepšie.

Aké jedlo ti z ponuky Profidiet jedál najviac chutilo?

Zatiaľ som si najviac obľúbila pomarančové palacinkythajskú polievku a čokoládový puding. Taktiež omelety sú veľmi chutné. Pokojne a bez strachu ochutnajte akékoľvek jedlo z programu. Pochutnala som si aj na hotových aj na instantných verziách bielkovinových jedál.

Ako vyzerá tvoj bežný deň s diétou Profidiet? Je to veľká zmena?

Príprava jedla je rýchla, takže to mi pri malom dieťati veľmi vyhovuje. Zmenilo sa najmä to, že sa pravidelne stravujem. Predtým som s tým popri všetkých povinnostiach, mala problémy. Vyhovujú mi aj chutné snacky, ktoré si so sebou môžem zobrať na cesty.

Je jedlo, ktoré ti chýba a musela si sa ho vzdať kvôli chudnutiu?

Rozmýšľam, nechýba mi takmer nič, iba babkine kysnuté koláče a sushi. Všetko ostatné si môžem dopriať a celkovo mám rada aj mäso aj zeleninu. Vlastne aj sladkosti môžem, samozrejme tie zdravé od Profidiet. Takže som spokojná a nemám pocit, že by som sa musela významne obmedzovať pri tejto diéte. Príprava proteínových jedál je veľmi rýchla a stále ma niečím prekvapí.

Ako reagovali tvoji najbližší na to že chceš schudnúť?

Moja rodina je úžasná a podporujú ma od prvej chvíle. Profidiet jedlá nie sú náročné na prípravu takže sa moje chudnutie dá jednoducho skombinovať s chodom rodiny. Nastala však u nás pozitívna zmena u celej rodiny okrem brata:).Začali sme všetci variť zdravšie jedlá a objavili sme aj alternatívne suroviny. Napríklad stéviu na osladenie alebo mandľovú múku do pečenia.

Je súčasťou tvojej redukcie aj cvičenie?

Cvičím len sem tam jógu a čchi-kung. Pri malom som si ešte nenašla priestor na pravidelné cvičenie. Takže súčasťou môjho chudnutia je zatiaľ iba úprava stravy, ktorá funguje vynikajúco.

Chudneš už mesiac intenzívne stalo sa ti, že si „zhrešila“ s nepovoleným jedlom?

Áno, raz som si dala za odmenu pol balíčka chipsov. Vynikajúce je, že predtým by som zjedla celý balík na posedenie:).

Aké sú tvoje plány v najbližšom období?

Aktuálne intenzívne pracujem na príprave môjho letného songu. Bude veselý, radostný a taký funky. Cez deň sa snažím využiť čas na maximu a najefektívnejšie ako sa len dá. Gabriel je už väčší a dovolí mi viac sa venovať práci. Vytvoriť pesničku znamená množstvo práce od písania textov, prípravy hudobných aranžmánov a aj samotný klip. Produkčne všetko zastrešujem sama takže je to poriadny „zaberák“. Musím myslieť na množstvo detailov, ale spev a aktivity s ním spojené milujem. Rada by som sa vrátila späť do pôvodného pracovného tempa. Nie len v speváckej oblasti ale teším sa aj na herectvo.

 Zaujíma vás ako sa Barbore darí v chudnutí?

Tak sleduj sociálne siete a blog keto diéty Profidiet a dozviete sa nie len o jej úspechoch ale aj o rôznych akciách, ktoré pre vás pripravujeme.