Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Na varenie v kuchyni Profidiet Barbora vybrala tri svoje najobľúbenejšie recepty.

Thajskú polievku s krevetami a krutónmi, Hubové rizoto s avokádom a Pomarančovú palacinku s malinami ako dezert.

Do každého z jedál Profidiet pridala ingrediencie, ktoré ho ozvláštnia. Príprava pritom nie je o nič náročnejšia ako bežne.

Zistite Barborine tipy a triky ako jedlá Profidiet pripraviť. To však nie je všetko.

Hubové rizoto Fit.

BS:  Prípravu proteínových jedál Profidiet nájdete napísanú na super kartičkách na obale. Takže nevadí ak si ich nepamätáte úplne presne. Tak ako ja. Skúsim dnes prípravu Profidiet Hubového rizota Fit na sporáku.

Potrebné suroviny:

1 vrecko Profidiet Rizoto hubové Fit

1 avokádo

Olivy

Špenátové listy

Parmezán

Soľ

Korenie

Olivový olej

Postup prípravy:

Hubové rizoto chutí naozaj úžasne ako skutočné. Bola som prekvapená, že aj napriek tomu že je to instantné jedlo – „jedlo z prášku“ tak chutí ako reálne. Postupujeme presne podľa návodu na kartičke z obalu. Rizoto zalejeme horúcou vodou a necháme ho 7-8 minút postáť aby napučalo. Keď ho budete odstavovať nezľaknite sa. Najskôr je také vodnaté, ale keď postojí získa svoju hustotu. Kým rizoto pučí nakrájame avokádo. Je to perfektná potravina. Môžete ju použiť aj do sladkých aj slaných pokrmov. Pridá jedlu nielen skvelú chuť, ale aj úžasnú maslovú štruktúru. Okrem toho nakrájame olivy a nastrúhame parmezán. Keď je rizoto pripravené zľahka ho ohrejeme spolu aj so syrom na panvici. Parmezán neskutočne prepojí všetky zložky a chute dohromady.

Môj tip: K rizotu môžete pridať aj čerstvé alebo zľahka orestované špenátové listy. K proteínovým jedlám sa nebojte pridávať aj kel, kaleráb, karfiol či brokolicu. Naučíte sa tak pripravovať oveľa viac jedál z čerstvej a zdravej zeleniny. Zmeníte tak postupne a prirodzene v jednotlivých fázach svoje stravovanie. Normálne jedlá budú tvorené najmä zeleninou a mäsom. Kombinácií je množstvo a dá sa s nimi pekne vyhrať.

Prajem vám dobrú chuť.

 

Mgr. Veronika Hlivová

Mgr. Veronika Hlivová

Veronika pre vás pripravuje blogové články na našej webovej stránke zamerané hlavne na témy zdravého životného štýlu, chudnutia a diéty Profidiet. Taktiež sa stará o publikovanie nových článkov a príspevkov na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Instagram a GooglePlus :)

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *