Oslavujeme 19. narodeniny! Oslávte ich s nami a získajte zľavu 19% na ďalší nákup

Viac informácií

Pred diétou
Pred
Počas diéty schudla 15 kg
adriana24_.jpg

Po Zhodiť kilá nemusí byť vždy jednoduché a aby ste vydržali, niekedy potrebujete podporu okolia. Tentokrát som sa preto rozhodla schudnúť s redukčným programom Profidiet a najmä s pomocou fanúšikov tejto ketónovej diéty. Musím sa priznať, bol to pre mňa úplne nový zážitok. Odrazu som bola stredobodom záujmu viacerých ľudí, pričom niektorí z nich dokonca začali chudnúť spolu so mnou. Našli sa však aj takí, ktorí pochybovali. Konečný výsledok ale hovorí za všetko. Mojím cieľom bolo zbaviť sa 20 kilogramov. Do cesty sa mi však postavilo nielen množstvo hodín a nadčasov v práci, ale po mesiaci chudnutia navyše choroba.

Napriek všetkým týmto prekážkam som však schudla neuveriteľných 15 kilogramov! Pri pohľade do zrkadla však práve vďaka tomu dnes vidím celkom inú ženu. Zdravšiu, veselšiu a v úplne novej forme. Čo ma pri Profidiet prekvapilo bol fakt, že som počas chudnutia vôbec nemusela hladovať a mohla som skúšať nové príchute proteínových jedál. Navyše som si pripravila aj niekoľko veľmi chutných receptov, s ktorými sa rada podelím na svojom blogu. Čo sa jedál týka, moje topky boli najmä z radu Exclusive. Odporúčam ich ochutnať každému, kto sa nevie rozhodnúť. Kokteil s hruškovo-čokoládovou príchuťou je skvelý, ak vás prepadnú chute krátko po obede – poteší váš „sladký zub“ a je zároveň chutný. Večer po dni plnom maximálneho pracovného nasadenia ma tiež potešili slané proteínové jedlá: Placky s príchuťou lososa, Parmentier a rôzne druhy omeliet. Tyčinku s malinovou-brusnicovou príchuťou som dokonca musela doma schovávať, aby mi ju deti nezjedli.

Pani Adriana Ihringová je finalistka súťaže Masterchef, pochádza z Piešťan a miluje varenie. Je energická, kreatívna a vždy pozitívne naladená. Schudla v centre v Trnave pod vedením našej výživovej poradkyne pani Mgr. Gabiky Krepsovej.
Máte chuť schudnúť s úsmevom aj vy? Vyberajte zo širokej ponuky proteínových jedál.